ADATA HD710 Pro externí pevný disk 1 TB Černá, Modrá
Kód: DIAADTZEW0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Podporované operační systémy Windows
Windows 8 Enterprise
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Prachuodolný
LED indikátory
Výkon
Základní materiál
Plast, Silikon
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
98,5 mm
Hmotnost
270 g
Výška
133,3 mm
Hloubka
21,5 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB konektor
Micro-USB B
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Pevný disk
Model
HDD
Velikost pevného disku
2.5"
Kapacita pevného disku
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4713218460400 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
