ADATA HD330 externí pevný disk 2000 GB Červená
Kód: DIAADTZEW0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Podporované operační systémy Windows
Windows XP Home x64
Barva
Červená
LED indikátory
Aktivita
Podporované operační systémy Linux
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Základní materiál
Plast, Guma
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
16,2 mm
Hmotnost
189,8 g
Šířka
88,9 mm
Hloubka
132,7 mm
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
Micro-USB B
Pevný disk
Velikost pevného disku
2.5"
Model
HDD
Kapacita pevného disku
2 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| EAN: | 4713218465511 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
