ADATA HD330 externí pevný disk 1000 GB Modrá
Kód: DIAADTZEW0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Barva
Modrá
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Základní materiál
Plast, Guma
LED indikátory
Výkon
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Příkon
Napájení přes sběrnici
5 V
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Výška
16,2 mm
Hmotnost
189,8 g
Šířka
88,9 mm
Hloubka
132,7 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Návod k obsluze
Ano
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB konektor
Micro-USB B
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Pevný disk
Model
HDD
Kapacita pevného disku
1 TB
Velikost pevného disku
2.5"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4713218465474 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
