ADATA HD330 externí pevný disk 1000 GB Červená
Kód: DIAADTZEW0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.10 Yosemite
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
LED indikátory
Aktivita
Barva
Červená
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Základní materiál
Plast, Guma
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
132,7 mm
Výška
16,2 mm
Šířka
88,9 mm
Hmotnost
189,8 g
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB konektor
Micro-USB B
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Wi-Fi
Ne
Pevný disk
Velikost pevného disku
2.5"
Model
HDD
Kapacita pevného disku
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.245 kg |
| EAN: | 4713218465481 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
