ADATA DashDrive Durable HD650 externí pevný disk 1000 GB Červená
Kód: DZUADTH250013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Ano
Čtečka otisků prstů
Ne
Barva
Červená
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
121 mm
Hmotnost
201 g
Výška
21 mm
Hloubka
81 mm
Údaje o balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Další charakteristiky
Technologie propojení
Kabel
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB konektor
USB
Pevný disk
Model
HDD
Kapacita pevného disku
1 TB
Velikost pevného disku
2.5"
Rozhraní
SATA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.245 kg |
| EAN: | 4713435799130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
