ADATA AHV620S-2TU3-CBK externí pevný disk 2000 GB Černá
Kód: DIAADTZEW0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Plug and Play
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Odolné proti poškrábání
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Plast
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
152 g
Šířka
78 mm
Hloubka
115 mm
Výška
11,5 mm
Údaje o balení
Šířka balení
150 mm
Dodávané kabely
USB
Hloubka balení
110 mm
Hmotnost včetně balení
190 g
Návod k obsluze
Ano
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
Micro-USB B
Wi-Fi
Ne
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 90%
Pevný disk
Kapacita pevného disku
2 TB
Velikost pevného disku
2.5"
Model
HDD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4713218463043 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
