ADATA AHD650-2TU31-CBL externí pevný disk 2000 GB Červená
Kód: DIAADTZEW0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Plast, Guma
Barva
Červená
Podporované operační systémy Windows
Windows Vista Home Basic x64
LED indikátory
Výkon
Ochranné funkce
Odolné proti poškrábání
Příkon
Napájení sběrnicí
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
390 g
Šířka
98,5 mm
Výška
126,8 mm
Hloubka
26,7 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB konektor
USB
Pevný disk
Model
HDD
Kapacita pevného disku
2 TB
Velikost pevného disku
2.5"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4713218460462 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
