ADATA AD4S320032G22-SGN paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMADTSOO0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Modulová konfigurace
1024M x 8
Napětí paměti
1.2 V
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Komponent pro
Laptop
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711085933539 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
