Adaptér s nabíječkou Vention 100 W 1xUSB-A 3xUSB-C
Kód: KBAVN1ADA0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájení z USB
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Možnosti připojení
Počet portů USB typu A
1
Počet portů USB typu C
3
Jmenovitý vstupní výkon
100 W
Maximální proud
3 A
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte jej extrémním teplotám ani vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.325 kg |
| EAN: | 6922794784710 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
