Adam T8V Černá
Kód: NGLADUGLO0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiové monitory
Příkon
Maximální spotřeba energie
150 W
Vzhled
Barva
Černá
Zvuk
Line-in vyvážená impedance
10 ohm
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu line-in
0,5%
Line-in nevyvážená impedance
20 ohm
Frekvenční rozsah
33 - 25000 Hz
Nízká hlučnost (vysoký zisk)
118 dB
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Hloubka
335 mm
Výška
400 mm
Hmotnost
9,8 kg
Možnosti připojení
Linkové vstupy (RCA)
1
Vstup střídavého napětí
Ano
XLR vstup
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
AC
Reproduktory
RMS výkon
20 W
Průměr subwooferu (imperiální)
20,3 cm (8")
Vestavěné reproduktory
Ano
Výškový reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
4,83 cm (1.9")
Hlavní reproduktor
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.65 kg |
| EAN: | 4260113134238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
