Adam T7V Černá
Kód: NGLADUGLO0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiové monitory
Vzhled
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
LED indikátory
Ano
Zvuk
Celkové harmonické zkreslení (THD) výstupu line-out
0,5%
Frekvenční rozsah
39 - 25000 Hz
Citlivost
4 dB
Nízká hlučnost (vysoký zisk)
110 dB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,1 kg
Hloubka
293 mm
Šířka
210 mm
Výška
347 mm
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Linkové vstupy (RCA)
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Reproduktory
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
2
Průměr výškového reproduktoru
4,83 cm (1.9")
Vestavěné reproduktory
Ano
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr subwooferu (imperiální)
17,8 cm (7")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.555 kg |
| EAN: | 4260113133675 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
