Adam Audio A7V Černá
Kód: NGLADUGLO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiové monitory
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
LED indikátory
Ano
Základní materiál
MDF
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Zvuk
Frekvenční rozsah
40 - 45000 Hz
Nízká hlučnost (vysoký zisk)
113 dB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
280 mm
Výška
337 mm
Šířka
200 mm
Hmotnost
8,7 kg
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Linkové vstupy (RCA)
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 40 °C
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před prováděním jakékoli údržby nebo opravy odpojte výrobek od zdroje napájení.
Reproduktory
Průměr výškového reproduktoru
5,08 cm (2")
Vestavěné reproduktory
Ano
Hlavní reproduktor
Ano
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
2
Průměr subwooferu (imperiální)
17,8 cm (7")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.72 kg |
| EAN: | 4260113134658 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
