Activejet Tonerová kazeta ATH-59N; náhrada HP 59A CF259A; Supreme; 3000 stran; černá - s čipem
Kód: EXPACJTHP0453
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Toner s čipem
Ano
Typ napájení
Balení po jednom
Výtěžnost černého toneru
3000 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 59 CF259A
Včetně válce
Ano
Kompatibilita značky
HP
Tiskové barvy
Černá
Počet černých cartridgí
1
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Dodatečné informace
Poznámka: Doporučujeme zakázat aktualizace softwaru tiskárny, nová aktualizace může způsobit problémy se správnou funkcí toneru.
Tisková technologie
Laserový tisk
Technologie
New
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 5901443114970 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Pro: M304a, M404. HP LaserJet: M406Dn, M406 Enterprise. HP LaserJet MFP: M430 Enterprise. HP LaserJet Pro MFP: M428. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
