Activejet Toner ATH-9024N pro tiskárny HP; Náhrada za HP W9024MC; Supreme; 11500 stran; černý
Kód: EXPACJTHP0488
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet černých cartridgí
1
OEM kód
HP W9024MC
Typ napájení
Balení po jednom
Model
Kompatibilní
Počet kusů v balení
1 kusů
Výměna za
HP W9024MC
Výtěžnost černého toneru
11500 str.
Kompatibilita značky
HP
Tiskové barvy
Černá
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
Dráždivé nebo poškozující
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 5901443122500 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Managed: E40040dn, MFP E42540f. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
