Activejet toner ATH-149NX (náhradní HP 149X W1490X; Supreme; 9500 stran; černý)
Kód: EXPACJTHP0490
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výtěžnost černého toneru
9500 str.
Toner s čipem
Ano
OEM kód
HP 149X HP149X W1490X
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ napájení
Balení po jednom
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 149X W1490X
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5901443122524 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Pro: 4002dn, 4002dw, MFP 4102fdw, MFP 4102fdn, MFP 4102dw. |
| Technické vlastnosti: | Toner z chipem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
