Activejet Toner ATH-147N (náhradní HP 147 W1470A; Supreme; 10500 stran; černý)
Kód: EXPACJTHP0492
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tiskové barvy
Černá
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 147A HP147A W1470A
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
HP 147A HP147A W1470A
Výtěžnost černého toneru
10500 str.
Kompatibilita značky
HP
Model
Kompatibilní
Další charakteristiky
Technologie
New
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.025 kg |
| EAN: | 5901443123408 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Enterprise: MFPM635fht, M635h, 635z, M612dn, M612x, FlowMFP M636z, M636fh, MFP M634z, M634, M611x, M611dn, M610dn. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
