Activejet Selected WKS-120CPJ domácí ventilátor Černá
Kód: AGDACJWEN0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Ano
Specifické vlastnosti
Naměřené teploty zobrazené na displeji ventilátoru se mohou lišit od skutečných údajů profesionálních meteorologických stanic
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Model
Vertikální domácí ventilátor
Délka šňůry
1,5 m
Úchyty
Ano
Umístění
Podlaha
Autooscilace
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet rychlostí
3
Hlučnost
52 dB
Časovač
Ano
Certifikace RoHS
Ano
Maximální doba dušení
12 h
Displej
LED
Proud vzduchu
400 m³/h
Nastavení výšky
Ne
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Počet motorů
1
Ionizátor
Ano
Základní materiál
Plast
Oscilační rozsah
70°
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba elektrické energie
60 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Typ zdroje
AC
Typ konektoru
Typ E
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Výška
1215 mm
Hloubka
230 mm
Šířka
225 mm
Hmotnost
4,3 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
230 mm
Typ balení
Krabice
Návod na použití
Ano
Výška balení
1220 mm
Šířka balení
230 mm
Dálkový ovladač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 5901443111498 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 1225 mm |
| Délka balení: | 233 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
