Activejet Selected WKS-120BPJ domácí ventilátor Bílá
Kód: AGDACJWEN0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úchyty
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Nastavení výšky
Ne
Model
Vertikální domácí ventilátor
Displej
LED
Ionizátor
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Maximální doba dušení
12 h
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Vestavěný displej
Ano
Autooscilace
Ano
Umístění
Podlaha
Časovač
Ano
Počet rychlostí
3
Základní materiál
Plast
Certifikace RoHS
Ano
Délka šňůry
1,5 m
LED indikátory
Ano
Specifické vlastnosti
Naměřené teploty zobrazené na displeji ventilátoru se mohou lišit od skutečných údajů profesionálních meteorologických stanic
Hlučnost
52 dB
Barva
Bílá
Oscilační rozsah
70°
Proud vzduchu
400 m³/h
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Typ zdroje
AC
Spotřeba elektrické energie
60 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Typ konektoru
Typ E
Hmotnost a rozměry
Šířka
225 mm
Výška
1215 mm
Hloubka
230 mm
Hmotnost
4,3 kg
Údaje o balení
Výška balení
1220 mm
Šířka balení
240 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
240 mm
Dálkový ovladač
Ano
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 5901443111481 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 1220 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
