Activejet DRH-332N Buben pro tiskárnu HP, náhradní HP 332A W1332A; Supreme; 30000 stran; černý)
Kód: EXPACJBHP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kusů v balení
1 kusů
Kompatibilita značky
HP
OEM kód
HP 332A W1332A
Tisková technologie
Laserový tisk
Multi balení
Ne
Výtěžnost stran
30000 str.
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5901443391425 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet: 408dn. HP LaserJet MFP: 432fdn. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
