Activejet Buben tiskárny pro OKI 44574302 new DRO-B431N
Kód: EXPACJBOK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Multi balení
Ne
Tiskové barvy
Černá
Počet kusů v balení
1 kusů
Certifikáty
ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE
Tisková technologie
Laserový tisk
Výtěžnost stran
25000 str.
Kompatibilita značky
OKI
OEM kód
DRO-B431N
Model
Kompatibilní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s kůží a očima.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.631 kg |
| EAN: | 5901443118497 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Kompatibilita: | OKI: B401, B411d, B411dn, B431d, B431dn, B441, B412dn, B432dn, B512dn, MB451, MB461, MB471, MB471w, MB471dnW, MB472dnw, MB491, MB491dn, MB492dn, MB562dnw, ES4131, ES4132, ES5162, ES4191. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
