Activejet Buben DRL-500N pro Lexmark; náhradní buben Lexmark 50F0Z00, Supreme; 60000 stran; černý)
Kód: EXPACJBLE0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Vícebarevný
Multi balení
Ne
Model
Kompatibilní
Tisková technologie
Laserový tisk
Výtěžnost stran
60000 str.
Vrácení a recyklace cartridge
Ano
OEM kód
DRL-500N
Počet kusů v balení
1 kusů
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
Lexmark
Skladovatelnost tiskového materiálu
5 rok/roky
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu - je nutná speciální likvidace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 5901443122272 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
| Kompatibilita: | Lexmark: MS310d/-dn, MS312dn, MS317dn, MS410d/dn, MS415dn, MS417dn, MS510dn, MS517dn, MS610de/dn/dte, MS617dn, MX310dn, MX317dn, MX410de, MX417de, MX510de, MX511de/dhe/dte, MX517de, MX611de/dhe, MX617de. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
