Activejet ATL-822NXX pro tiskárny Lexmark; náhradní díl Lexmark 58D2U00; Supreme; 55000 stran; černý)
Kód: EXPACJTLE0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Včetně válce
Ne
Počet černých cartridgí
1
OEM kód
Lexmark 58D2U00
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Výtěžnost černého toneru
55000 str.
Typ napájení
Balení po jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Kompatibilita značky
Lexmark
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje speciální likvidaci. Nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5901443120612 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 143 mm |
| Kompatibilita: | Lexmark: MS725dvn, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX722ade, MX722adhe, MX822ade, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
