Activejet ATL-822N pro tiskárny Lexmark; náhradní díl Lexmark 58D2H00; Supreme; 15000 stran; černý)
Kód: EXPACJTLE0070
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost černého toneru
15000 str.
Počet černých cartridgí
1
Kompatibilita značky
Lexmark
OEM kód
Lexmark 58D2H00
Včetně válce
Ne
Model
Kompatibilní
Tiskové barvy
Černá
Typ napájení
Balení po jednom
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 5901443120599 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 257 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 133 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | Lexmark: MS725dvn, MS821dn, MS821n, MS822de, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX721ade, MX721adhe, MX722ade, MX722adhe, MX822ade, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
