Activejet ATL - 654NX tonerová náplň 1 kusů Kompatibilní Černá
Kód: EXPACJTLE0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Kompatibilní
Výtěžnost černého toneru
36000 str.
Výměna za
Lexmark T650X21E
Kompatibilita značky
Lexmark
Počet černých cartridgí
1
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
Lexmark T650X21E
Včetně válce
Ano
Tiskové barvy
Černá
Popis výrobku
Activejet Toner
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Vyhněte se kontaktu s kůží a očima.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.528 kg |
| EAN: | 5901443101307 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
| Kompatibilita: | Lexmark: T654n, T654dn, T654dtn, T656dne. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
