Activejet ATH-659YNX toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 659X W2012X; Supreme; 29000 stran; žlutý
Kód: EXPACJTHP0499
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
OEM kód
HP 659X W2012X
Výměna za
HP 659X W2012X
Typ napájení
Balení po jednom
Kompatibilita značky
HP
Model
Kompatibilní
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
29000 str.
Tiskové barvy
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 5901443123477 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 473 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M856dn, 856x, MFP M776dn, 776z/zs. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
