Activejet ATH-659CNX toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 659X W2011X; Supreme; 29 000 stran; modrý
Kód: EXPACJTHP0498
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
HP
OEM kód
HP 659X W2011X
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
HP 659X W2011X
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
29000 str.
Tiskové barvy
Světle modrá
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 5901443123460 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M856dn, 856x, MFP M776dn, 776z/zs. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
