Activejet ATH-659BNX toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 659X W2010X; Supreme; 34000 stran; černý
Kód: EXPACJTHP0497
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
HP
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ napájení
Balení po jednom
Tiskové barvy
Černá
Výtěžnost černého toneru
34000 str.
Výměna za
HP 659X W2010X
OEM kód
HP 659X W2010X
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 5901443123453 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M856dn, 856x, MFP M776dn, 776z/zs. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
