Activejet ATH-415CN Tonerová kazeta pro HP; náhradní HP 415A W2031A; Supreme; 2100 stran; modrá, s čipem
Kód: EXPACJTHP0456
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet barevných cartridgí
1
Typ napájení
Balení po jednom
OEM kód
HP 415A W2031A
Tiskové barvy
Azurová
Výtěžnost barevného toneru
2100 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kompatibilní
Kompatibilita značky
HP
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Technologie
New
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 5901443115533 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 104 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw. HP Color LaserJet Pro MFP: M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
