Activejet ATH-415BN toner do tiskárny HP; náhradní náplň HP 415A W2030A; Supreme; 2400 stran, černý, s čipem
Kód: EXPACJTHP0455
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
HP
Výtěžnost černého toneru
2400 str.
OEM kód
HP 415A W2030A
Typ napájení
Balení po jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet černých cartridgí
1
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Technologie
New
Popis výrobku
Activejet Toner
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 5901443115526 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw. HP Color LaserJet Pro MFP: M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
