Activejet ATH-37NX Tonerová kazeta pro tiskárny HP; náhradní HP CF237X; Supreme; 25000 stran; černá
Kód: EXPACJTHP0437
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
OEM kód
HP CF237X
Kompatibilita značky
HP
Dodatečné informace
Má optický válec OPC
Typ napájení
Balení po jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost černého toneru
25000 str.
Počet černých cartridgí
1
Typ inkoustové kartridže
Vysoká (XL) výtěžnost
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Technologie
New
Popis výrobku
Activejet Toner
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 5901443116684 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP Laserjet Enterprise: M608, M609, MFP M631, MFP M632, MFP M633. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
