Activejet ATH-343N Tonerová kazeta pro tiskárny HP; Náhrada za HP 651A CE343A; Supreme; 16000 stran; magenta
Kód: EXPACJTHP0441
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tiskové barvy
Purpurová
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 651A CE343A
Výměna za
HP 651A
Typ napájení
Balení po jednom
Výtěžnost barevného toneru
16000 str.
Kompatibilita značky
HP
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Počet barevných cartridgí
1
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Technologie
New
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.336 kg |
| EAN: | 5901443116868 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Enterprise MFP: M775dn, M775f, M775z, M775z+. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
