Activejet ATH-341N Tonerová kazeta pro tiskárny HP; Náhrada za HP 651A CE341A; Supreme; 16000 stran; azurová barva
Kód: EXPACJTHP0439
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
OEM kód
HP 651A CE341A
Tiskové barvy
Azurová
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 651A
Počet barevných cartridgí
1
Model
Kompatibilní
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Typ napájení
Balení po jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
16000 str.
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Technologie
New
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.342 kg |
| EAN: | 5901443116844 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Enterprise MFP: M775dn, M775f, M775z, M775z+. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
