Activejet ATH-331NX Toner pro tiskárnu HP, náhradní náplň HP 331X W1331X; Supreme; 15000 stran; černý)
Kód: EXPACJTHP0515
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výtěžnost černého toneru
15000 str.
Tiskové barvy
Černá
Model
Kompatibilní
Typ inkoustové kartridže
Vysoká (XL) výtěžnost
Kompatibilita značky
HP
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 331X W1331X
Počet černých cartridgí
1
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
HP 331X
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Technologie
New
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5901443391418 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 123 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet: 408dn. HP LaserJet MFP: 432fdn. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
