Activejet ATH-219MNX Toner pro tiskárnu HP, náhradní HP 219X W2193X; Supreme; 2500 stran; purpurový, s čipem
Kód: EXPACJTHP0521
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Kompatibilní
Typ napájení
Balení po jednom
OEM kód
HP 219X W2193X
Kompatibilita značky
HP
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
2500 str.
Počet barevných cartridgí
1
Tiskové barvy
Magenta
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Výměna za
HP 219X W2193X
Toner s čipem
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5901443391517 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Pro: 3202dn, 3202dng, 3202dw, 3202dwe. HP Color LaserJet Pro MFP: 3302fdn, 3302fdng, 3302fdw, 3302fdwg, 3302sdw, 3302sdwg. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
