Activejet ATH-219BNX Toner pro tiskárnu HP, náhradní HP 219X W2190X; Supreme; 3200 stran; černý, s čipem
Kód: EXPACJTHP0518
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Kompatibilní
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost černého toneru
3200 str.
Výměna za
HP 219X W2190X
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
OEM kód
HP 219X W2190X
Počet černých cartridgí
1
Typ napájení
Balení po jednom
Toner s čipem
Ano
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
HP
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5901443391456 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 90 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Pro: 3202dn, 3202dng, 3202dw, 3202dwe. HP Color LaserJet Pro MFP: 3302fdn, 3302fdng, 3302fdw, 3302fdwg, 3302sdw, 3302sdwg. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
