Activejet ATH-2123MN toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 212A W2123A; Supreme; 4500 stran; fialový
Kód: EXPACJTHP0496
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výměna za
HP 212A W2123A
Model
Kompatibilní
Typ napájení
Balení po jednom
OEM kód
HP 212A W2123A
Počet kusů v balení
1 kusů
Tiskové barvy
Purpurová
Kompatibilita značky
HP
Výtěžnost barevného toneru
4500 str.
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 5901443123446 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
