Activejet ATH-2122YN toner pro tiskárny HP; náhradní HP 212A W2122A; Supreme; 4500 stran; žlutý
Kód: EXPACJTHP0495
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kusů v balení
1 kusů
Tiskové barvy
Žlutá
Výtěžnost barevného toneru
4500 str.
Kompatibilita značky
HP
Model
Kompatibilní
OEM kód
HP 212A W2122A
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
HP 212A W2122A
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 5901443123439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
