Activejet ATH-2121CN toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 212A W2121A; Supreme; 4500 stran; modrý
Kód: EXPACJTHP0494
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 212A W2121A
Výtěžnost barevného toneru
4500 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 212A W2121A
Tiskové barvy
Světle modrá
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Popis výrobku
Activejet Toner
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 5901443123422 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
