Activejet ATH-2120BN toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 212A W2120A; Supreme; 5500 stran; černý
Kód: EXPACJTHP0493
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výtěžnost černého toneru
5500 str.
OEM kód
HP 212A W2120A
Typ napájení
Balení po jednom
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 212A W2120A
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 5901443123415 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
