Activejet ATH-151N Toner pro tiskárnu HP, náhradní náplň HP 151A W1501A; Supreme; 3050 stran; černý)
Kód: EXPACJTHP0512
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
Model
Kompatibilní
Počet černých cartridgí
1
Výtěžnost černého toneru
3050 str.
Tiskové barvy
Černá
OEM kód
HP 151A W1501A
Typ inkoustové kartridže
Vysoká (XL) výtěžnost
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 151A W1501A
Počet kusů v balení
1 kusů
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Technologie
New
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5901443391388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Pro: 4003dw, 4003dn. HP LaserJet MFP: 4103fdw, 4103fdn. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
