Activejet ATC-069MNX Toner pro tiskárny Canon; Náhrada Canon CRG-069H M; Supreme; 5500 stran; fialový
Kód: EXPACJTCA0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Kompatibilní
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
5500 str.
Kompatibilita značky
Canon
Tiskové barvy
Purpurová
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
Canon CRG-069H M
OEM kód
Canon CRG-069H M
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu; zlikvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 5901443123279 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 93 mm |
| Kompatibilita: | Canon i-SENSYS: LBP673Cdw, MF750C Series. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
