Activejet ATC-069BNX Toner pro tiskárny Canon; náhradní Canon CRG-069H BK; Supreme; 7600 stran; černý
Kód: EXPACJTCA0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
OEM kód
Canon CRG-069H BK
Výměna za
Canon CRG-069H BK
Model
Kompatibilní
Výtěžnost černého toneru
7600 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
Canon
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Zabraňte kontaktu s očima, kůží a oděvem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.725 kg |
| EAN: | 5901443123248 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
| Kompatibilita: | Canon i-SENSYS: LBP673Cdw, MF750C Series. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
