Activejet ATC-064BN Toner pro tiskárny Canon; náhradní Canon 064 BK; Supreme; 1250 stran; černý
Kód: EXPACJTCA0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výtěžnost černého toneru
6000 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
Canon 064 BK
Kompatibilita značky
Canon
Tiskové barvy
Černá
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
Canon 064 BK
Model
Kompatibilní
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 5901443123361 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
| Kompatibilita: | Canon i-SENSYS: LBP722Cdw, MF832Cdw. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
