Activejet ATB-249CN Toner pro tiskárnu Brother, náhradní náplň Brother TN249C; Supreme; 4000 stran; modrý
Kód: EXPACJTBR0142
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet barevných cartridgí
1
Typ napájení
Balení po jednom
Výměna za
Brother
Kompatibilita značky
Brother
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kompatibilní
Tiskové barvy
Modrá
Výtěžnost barevného toneru
4000 str.
Včetně válce
Ne
OEM kód
Brother TN249C
Technické údaje
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.585 kg |
| EAN: | 5901443391692 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
| Kompatibilita: | Brother HL: L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L8340CDW, L8390CDW. |
| Bezpečnostní upozornění: | Zabraňte kontaktu látky s očima a kůží. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý toner a nádoby zlikvidujte v souladu s místními předpisy o nakládání s odpady. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
