Activejet ATB-248MNX Toner pro tiskárny Brother; náhradní Brother TN248XLM; Supreme; 2 300 stran; fialový)
Kód: EXPACJTBR0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výměna za
Brother TN248XLM
Počet barevných cartridgí
1
Typ napájení
Balení po jednom
Model
Kompatibilní
Kompatibilita značky
Brother
Tiskové barvy
Purpurová
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
Brother TN248XLM
Výtěžnost černého toneru
2300 str.
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použitý toner a obaly zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nakládání s odpady.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5901443123941 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
| Kompatibilita: | Brother DCP: L3520CDW, L3560CDW. Brother HL: L3220CW, L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L3740CDW, L8340CDW, L8390CDW. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
