Activejet ASH-2502C skartovačka Příčné skartování 60 dB 22,8 cm Černá, Stříbrná
Kód: BIUACJNIS0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Úchyty
Ano
Kapacita skartovače
25 listy
Hlučnost
60 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Zpětný chod
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Dotyk
Skartace papíru se svorkou
Ano
Dodatečné informace
Automatická nebo manuální funkce reverzace
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Skartace CD
Ano
Otočná kolečka
Ano
Typ skartace
Příčné skartování
Rychlost skartace
2000 mm/min
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Pracovní cyklus
30 min
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Počet koleček
4 kolo/kola
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Indikátor plného koše
Ano
Rozměr skartace
4x40 mm
Vyjímatelný koš
Ano
Skartace papíru
Ano
Typ střihu
Křížový řez
Celkový objem přihrádek
28 l
Skartace kreditních karet
Ano
Pracovní šířka
22,8 cm
Skleněný průzor
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Úsporný režim
Ano
Proud
3 A
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
364 mm
Výška balení
641 mm
Šířka balení
433 mm
Šířka
360 mm
Hmotnost
19,5 kg
Hloubka
286 mm
Výška
602 mm
Hmotnost včetně balení
20,9 kg
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.3 kg |
| EAN: | 5901443116059 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 421 mm |
| Šířka balení: | 339 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
