Activejet ASH-1602M skartovačka Na malé částice 60 dB 22,8 cm Černá, Stříbrná, Bílá
Kód: BIUACJNIS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor plného koše
Ano
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Počet koleček
4 kolo/kola
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Skartace CD
Ano
Dodatečné informace
Automatická nebo manuální funkce reverzace
Rozměr skartace
2x14 mm
Typ skartace
Na malé částice
Zpětný chod
Ano
Otočná kolečka
Ano
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Vyjímatelný koš
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Rychlost skartace
2000 mm/min
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Kapacita skartovače
16 listy
Hlučnost
60 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Celkový objem přihrádek
28 l
Úchyty
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-5
Pracovní šířka
22,8 cm
Pracovní cyklus
30 min
Typ ovládání
Knoflíky, Dotyk
Barva
Stříbrná
Typ střihu
Mikro řez
Skleněný průzor
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Proud
3 A
Hmotnost a rozměry
Výška balení
641 mm
Hloubka balení
364 mm
Hmotnost včetně balení
20,9 kg
Hmotnost
19,5 kg
Výška
602 mm
Hloubka
286 mm
Šířka
360 mm
Šířka balení
433 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.7 kg |
| EAN: | 5901443116066 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 421 mm |
| Šířka balení: | 339 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
