Activejet AJE-STELLA Black stropní osvětlení LED 28 W
Kód: OSWACJLSU0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Způsob uchycení
Zarovnané
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Pokoj
Ložnice
Vhodné pro venkovní použití
Ne
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP20
Styl osvětlení
Současné
Barva
Černá
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Kód rodiny lampy
STELLA
Lampy
Svítivost
2700 lm
Včetně žárovky (žárovek)
Ano
Teplota barev
4000 K
Světlá barva
Neutrální bílá
Celkový příkon
28 W
Typ žárovky
LED
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před údržbou se ujistěte, že je výrobek zcela vychladlý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5901443390909 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 168 mm |
| Šířka balení: | 167 mm |
| Délka balení: | 1012 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
