Activejet AJE-MEGAN Gold stropní osvětlení LED 35 W
Kód: OSWACJLSU0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Styl osvětlení
Současné
Vhodné pro venkovní použití
Ne
Způsob uchycení
Zarovnané
Barva
Zlato
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Pokoj
Univerzální
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Kód rodiny lampy
MEGAN
Lampy
Včetně žárovky (žárovek)
Ano
Světlá barva
Neutrální bílá
Teplota barev
4000 K
Celkový příkon
35 W
Typ žárovky
LED
Svítivost
4000 lm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před údržbou se ujistěte, že je výrobek zcela vychladlý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 5901443390893 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 505 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
