Activejet AJE-MEGAN black stropní osvětlení LED 35 W
Kód: OSWACJLSU0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Styl osvětlení
Současné
Pokoj
Univerzální
Způsob uchycení
Zarovnané
Vhodné pro venkovní použití
Ne
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP20
Barva
Černá
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Kód rodiny lampy
MEGAN
Lampy
Včetně žárovky (žárovek)
Ano
Typ žárovky
LED
Světlá barva
Neutrální bílá
Teplota barev
4000 K
Svítivost
4000 lm
Celkový příkon
35 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před údržbou se ujistěte, že je výrobek zcela vychladlý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 5901443390886 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 512 mm |
| Šířka balení: | 512 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
